نقشه های کشوری ایران

نقشه چاپی راههای ایران محصول دانا
نقشه ایران – راهها و رنگبندی استانها

مهمترین و رایج ترین نقشه در هر کشور، نقشه یکپارچه همان کشور است. بر این اساس لازم است نقشه کشور بنا به نیازهای مختلف آموزشی، تحقیقاتی، صنعتی، آماری، گردشگری، مدیریتی و… به شکل اختصاصی طراحی و در دسترس قرار گیرد.

دانا مفتخر است عناوین مختلفی از نقشه ایران را طراحی و در فروشگاه آنلاین خود قرار داده و همزمان هرگونه نیاز به نقشه های اختصاصی و سفارشی ایران را نیز از صفر طراحی و تامین نماید.

نقشه های مدیریتی مرجع تولید دانشنامه نقشه ای ایران برای طیف وسیعی از کاربردهای مدیریت شهری نظیر شهرداری، ادارات و سازمانهای متولی امور شهری طراحی شده و از این نظر در زمره جامع ترین و به روزترین نقشه های موجود در سطح کشور محسوب میشود.

با توجه به اهمیت درستی و صحت اطلاعات هر نقشه، تمامی اطلاعات موجود در این نقشه ها با استفاده از منابع مطمئن از جمله تصاویر ماهواره ای جدید، بررسی و به روزرسانی شده و بر خلاف برخی نقشه های قدیمی یا اشتباه، کاملا قابل اعتماد میباشد.

همچنین در طراحی علائم و نمادهای گرافیکی نقشه (تخصص کارتوگرافی) تلاش شده تا در عین حفظ خوانائی، زیبائی و رنگبندی متناسب نیز مورد توجه قرار گیرد.

این نقشه با ابعاد (150×210 سانتیمتر) نقشه ای نسبتا بزرگ است که برای استفاده های مدیریتی، کنفرانسی و نمایشی در ادارات، شرکتها، آژانسهای مسافرتی و موارد مشابه، طراحی و چاپ شده است.

راهها، مرز استانها، اسامی شهرها و 22 اثر تاریخی ثبت ملی ایران که توسط یونسکو به عنوان آثار جهانی ثبت شده و مهمترین جاذبه های گردشگری بین المللی ایران هستند از جمله اطلاعات مندرج در این نقشه است.

این آثار به شکل شماره دار در سطح نقشه به همراه یک جدول مصور راهنما در کناره نقشه طراحی شده اند.

کاغذ استفاده شده در این نقشه از نوع بنر کوتدی (نوعی PVC) است که ضد آب و رطوبت بوده و توسط چاپگرهای نسل جدید با تکنولوژی اکو سالونت چاپ میشوند.